Vize

Naším cílem je spokojenost zákazníků, plynoucí z poctivé práce našich zaměstnanců. Nejlepších výsledků dosahujeme motivovanými odborníky, kteří se dobře baví. Svoji práci odvádíme precizně a s důrazem na každý detail.

Na nás se můžete spolehnout, protože pro vás uděláme maximum. A ještě něco navíc…

Kariéra

Rozšiřujeme náš tým!

Neustále hledáme nové lidi do našeho týmu vývojářů.

Zajímáš se o programování v Javě, ASP.NET nebo C#? Tak neváhej a kontaktuj nás na svatava.kotyzova@nextsoft.cz.,

I začínající programátor, který chce získat nové zkušenosti, má u nás dveře otevřené.

VÝVOJÁŘ APLIKACÍ, ANALYTIK junior

Pracovní náplň:
  • analýza, vývoj a údržba rozsáhlého SW pro významné zákazníky
  • poskytování technické podpory

  • Profil kandidáta:
  • student 3. ročníku nebo čerstvý absolvent VŠ technického zaměření
  • orientace v programovacím jazyku C a Java
  • základní znalost SQL a relačních databází
  • částečné zvládnutí prostředí Linux/Unix a Windows
  • znalost některého ze skriptovacích jazyků výhodou (Perl, Python, Ruby)
  • znalost shelloveho programovaní výhodou (Bash, Posix shell nebo jiný)
  • povědomí o technologiích Java EE a Java SE nebo technologiích .NET
  • angličtina slovem a písmem (tvorba technické dokumentace)
  • otevřenost pro práci v týmu

  • Nabízíme:
  • průvodce v procesu zapracování do projektu (Doučíme potřebné.)
  • stabilní prostředí s dlouhodobým výhledem
  • práci na zkrácený nebo plný úvazek
  • další vzdělávání a kurzy (kurzy AJ, příležitost pro studium nových technologií a certifikaci,…)
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • mobilní telefon, notebook
  • dovolená navíc + sickdays

  • Nástup: ihned, případně dohodou.

    Místo výkonu práce: Praha 4 – Krč.

    Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete Váš strukturovaný životopis na svatava.kotyzova@nextsoft.cz.